-
  
Недвижимость Черкасс, дома, участки, квартиры Черкасс и загородные объекты недвижимости широко представлены на сайте Агентства недвижимости «ЭНЭС» г. Черкассы, предоставляющем качественные риэлторские услуги для всех, кто хочет купить квартиру, дом, коттедж, земельный участок, другие объекты коммерческой или жилой недвижимости в этом живописном регионе Украины
 
 


 


 


 

 


 

Ощадбанк ипотека
 
  
 

Палата Риэлтеров Черкащины ЧЕРКАССЫ - СОБЫТИЯ


Богатирі перевірять якість асфальту, покладеного на бульварі Шевченка

На День міста запланований черговий черкаський рекорд, який має бути зафіксованим у Книзі рекордів України та відповідно стати національним. Відомі, зі світовим визнанням, стронгмени — чернігівчанин Олександр Пеканов, маріуполець Олександр Лашин та черкащанин Віктор Юрченко збираються одночасно перетягувати зв’язку з 4 тролейбусів, вагою більше ніж 40 тонн.

Дійство розпочнеться в 11 годині поряд із ДК «Дружба народів».

— Принагідно протестуємо нове покриття на бульварі Шевченка, – пожартував Віктор Юрченко на зустрічі із журналістами.

Богатир із величезним досвідом перетягування КАМАЗів, цілих потягів та інших важковиків пояснив, що часто-густо успіх у цій нелегкій справі залежить від якості покриття та так званої зцепки з поверхнями.
Якась, навіть, невеличка вибоїна чи нерівність можуть заважити встановленню наміченого рекорду. Юрченко пригадав, як мав цікавий досвід у Маріуполі, коли тягнути доводилось кілька вагонів на металургічному заводі Ілліча.

— У нас вже вени почали лопатись від напруги, а залізничний склад ніяк не піддавався. Аж раптом виявили просту невеличку гаєчку під одним із вагонів, яка гальмувала весь процес. Так що, якщо покриття на черкаському бульварі має хиби, нам з товаришами буде дуже важко, — натякнув він на вимушену експертизу від богатирів.

Між іншим, тролейбуси не будуть порожніми. В один із них Віктор Юрченко запросив журналістів, аби ті на власні очі побачили, як все відбуватиметься в реалі.

Тетяна Євгеньєва
 

  Наши партнеры:
Обмен ссылками
 

 

Информационный интернет-центр "ЭЛИТ" (Черкассы) © 2007-2011.
Создание и поддержка интернет-сайтов.

 

Агентство недвижимости "ЭНЭС" (Черкассы)
Покупка - продажа - аренда - обмен недвижимости: квартиры, земельного участка, дома, коттеджа, коммерческой недвижимости и др.

Украина, г.Черкассы

ул. Университетская, 33, оф. 40 (3 эт.)

тел.: (0472) 56-24-36, 56-24-37, 33-05-69

тел.: (094) 984-34-36, (094) 984-34-37