-
  
Недвижимость Черкасс, дома, участки, квартиры Черкасс и загородные объекты недвижимости широко представлены на сайте Агентства недвижимости «ЭНЭС» г. Черкассы, предоставляющем качественные риэлторские услуги для всех, кто хочет купить квартиру, дом, коттедж, земельный участок, другие объекты коммерческой или жилой недвижимости в этом живописном регионе Украины
 
 


 


 


 

 


 

Ощадбанк ипотека
 
  
 

Палата Риэлтеров Черкащины ЧЕРКАССЫ - СОБЫТИЯ


На Черкащину прибула мапа, яку з квітня вишиває вся Україна

Унікальна акція єднання «Україна моя вишивана», під час якої заплановано вишити мапу країни на синьо-жовтому тлі, нарешті дісталася й Черкащини. У нас триметрове полотно пробуде з 11 по 18 грудня. Приїхало воно з Кіровоградщини, а далі помандрує до Київщини. Та лише після того, як усі охочі черкащани – діти й дорослі, знані майстри і далекі від рукоділля – докладуть власних рук до вишивки.

В обласному центрі акція розпочалася з Черкаського обласного краєзнавчого музею. Саме сюди прибула компанія охочих до роботи з нитками жінок. Серед них і Ангеліна Іванівна.

– Коли почула про такий захід і отримала запрошення, погодилися одразу. Тут затишна атмосфера, маємо змогу поспілкуватися, погомоніти й попрацювати, – відзначає рукодільниця.
До музею разом із товаришками пані Ангеліна завітала на дев’яту ранку, пробудуть тут до обіду. Поки спілкуємося, жінка активно вишиває жовтими нитками.

– На карті – наша рідна країна, всі області, барвисті та яскраві. Тут не просто нитки, усе це – рідна земля, квітучі сади, щирі люди, – ділиться роздумами Ангеліна Іванівна. –Така біда найшла на нашу Україну… Душа болить і хоче, щоб Батьківщина була лишень ось такою яскравою і усміхненою.

Жінка відзначає, що запрошення від організаторів акції отримала неспроста, адже у своєму повсякденному житті вона займає активну громадянську позицію.

– Уже традиційно разом із товаришками збираємося гуртом і в’яжемо маскувальні сітки для фронту. Вже виготовили більше двохсот штук, – наголошує активна пенсіонерка. – Ми ж усі мами, тож душа болить за дітей, які там воюють, захищають нашу країну.
Єдиний серед жіночого гурту чоловік – Григорій Бабак – зізнається, що вишивкою захоплюється з дитинства. Про акцію єднання пенсіонер дізнався з соціальної мережі.

– Ця робота об’єднує всіх небайдужих, праця яких зіллється в одне ціле на полотні, – говорить пенсіонер. – Україна – нероздільна, єдина, сильна, її люблять тисячі і вона має вистояти...
Ідея виготовити мапу належить майстрині художньої вишивки Тетяні Дяківнич із смт Скала-Подільська, що на Тернопільщині. Тканину, нитки і все необхідне для роботи закупили організатори. Вони ж і розподілили, яким кольором має вишиватися кожна область. Черкащині дістався ніжно-рожевий.

– Цікаво, що всіх, хто долучався до створення мапи, фіксують у спеціальному журналі. Відтак, нині кількість вишивальників сягнула майже шести тисяч осіб, – відзначає заступник директора з наукової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяна Григоренко.
Карта до Черкаської області прийшла з Кіровоградщини – Новомиргороду. Вже над нею встигли попрацювати в Смілі, після Черкас попрямує вона до Корсуня-Шевченківського, потім – до Чигирина. Після нашої ж області вирушить на Київщину. А потім її передадуть на Донеччину та Луганщину.

У музеї відзначають, що ця об’єднавча акція по-справжньому особлива. Адже всі попередні, зокрема і вишивання рушника «Національної єдності», проводилися на професійному рівні.
– Тобто залучали, здебільшого, майстрів, які володіють певним багажем знань, техніками, уміннями, – наголошує завідувач відділу етнографії Черкаського обласного краєзнавчого музею Вікторія Наумчук.

Нині ж над мапою працюють люди, які просто люблять вишивку, Україну, мистецтво. Тут є навіть ті, хто сьогодні вперше спробували вишивати хрестиком.

– Таким чином акція якнайкраще виконує свою місію – об’єднувати, гуртувати людей, ділитися позитивом і радістю, а головне – вірою в найкраще майбутнє для рідної країни, – переконана Вікторія Миколаївна.

Світлана Лазоренко

 

  Наши партнеры:
Обмен ссылками
 

 

Информационный интернет-центр "ЭЛИТ" (Черкассы) © 2007-2011.
Создание и поддержка интернет-сайтов.

 

Агентство недвижимости "ЭНЭС" (Черкассы)
Покупка - продажа - аренда - обмен недвижимости: квартиры, земельного участка, дома, коттеджа, коммерческой недвижимости и др.

Украина, г.Черкассы

ул. Университетская, 33, оф. 40 (3 эт.)

тел.: (0472) 56-24-36, 56-24-37, 33-05-69

тел.: (094) 984-34-36, (094) 984-34-37