-
  
Недвижимость Черкасс, дома, участки, квартиры Черкасс и загородные объекты недвижимости широко представлены на сайте Агентства недвижимости «ЭНЭС» г. Черкассы, предоставляющем качественные риэлторские услуги для всех, кто хочет купить квартиру, дом, коттедж, земельный участок, другие объекты коммерческой или жилой недвижимости в этом живописном регионе Украины
 
 


 


 


 

 


 

Ощадбанк ипотека
 
  
 

Палата Риэлтеров Черкащины ЧЕРКАССЫ - СОБЫТИЯ


Прихована небезпека: вчені пояснили, чому шкідливі чайні пакетики

Вчені стверджують, що одноразові чайні пакетики загрожують людині серйозним пластиковим забрудненням.

Про це повідомляє online.ua, посилаючись на Environmental Science & Technology.

 Колектив фахівців з канадського Університету МакГілла перевірили поведінку пакетиків під час заварювання в окропі. Наразі відомо, що сучасні виробники не використовують папір, замінивши її синтетичними елементами — пластиком чи  поліетилентерефталатом.

 Група вчених залучила для дослідження чотири різновиди пакетованого чаю, які купили у звичайних магазинах Монреалю. Вони видалили безпосередньо чайну суміш, а пакетики залишили на 5 хвилин у воді з температурою близько 95 градусів Цельсія.

 Цю рідину проаналізували за допомогою мікроскопу. Висновки були невтішними — близько 11,6 мільярда частинок мікропластику (понад 100 нм) та 3,1 мільярда частинок нанопластику (менш ніж 100 нм) були виявлені у чашці. Цей показник забруднення у кілька тисяч перевищує дані стосовно забруднення інших продуктів.

 Далі спеціалісти вирішили перевірити, як само така концентрація пластику може впливати на живу істоту. Вони обрали для експериментів великі дафнії - планктонні ракоподібні.

 Ці створіння зуміли вижити в умовах високої концентрації пластику, але були помітні певні аномалії у процесі формування тіла та поведінці.

Але у Вас є завжди можливість зробити правильній вибір та смакувати натуральний  та корисний екологічно чистий чай з диких трав HerbalCraft

Дізнатись детальніше про натуральний чай HerbalCraft з диких трав рідних просторів  можна за цим посиланням

 

  Наши партнеры:
Обмен ссылками
 

 

Информационный интернет-центр "ЭЛИТ" (Черкассы) © 2007-2011.
Создание и поддержка интернет-сайтов.

 

Агентство недвижимости "ЭНЭС" (Черкассы)
Покупка - продажа - аренда - обмен недвижимости: квартиры, земельного участка, дома, коттеджа, коммерческой недвижимости и др.

Украина, г.Черкассы

ул. Университетская, 33, оф. 40 (3 эт.)

тел.: (0472) 56-24-36, 56-24-37, 33-05-69

тел.: (094) 984-34-36, (094) 984-34-37