-
  
Недвижимость Черкасс, дома, участки, квартиры Черкасс и загородные объекты недвижимости широко представлены на сайте Агентства недвижимости «ЭНЭС» г. Черкассы, предоставляющем качественные риэлторские услуги для всех, кто хочет купить квартиру, дом, коттедж, земельный участок, другие объекты коммерческой или жилой недвижимости в этом живописном регионе Украины
 
 


 


 


 

 


 

Ощадбанк ипотека
 
  
 

Палата Риэлтеров Черкащины ЧЕРКАССЫ - СОБЫТИЯ


Виконком дозволив користуватися громадським транспортом працюючим громадянам

Рішення про організацію перевезення окремих категорій працівників у м. Черкаси на період дії карантину та обмеження роботи громадського транспорту на міських маршрутах загального користування ухвалив черкаський міськвиконком.

 Цим рішенням фактично дозволяється користуватися громадським транспортом усім громадянам, яким під час карантину необхідно їздити на роботу.

«Після того, як ми дозволили їздити певним категоріям населення, не зовсім сумлінні перевізники все одно возили всіх охочих. Тепер ми відкориговуємо своє попереднє рішення у відповідності із постановою Кабміну №211. Наголошую: люди з груп ризику, непрацюючі громадяни, пенсіонери, школярі тощо мають утриматися від користування громадським транспортом на час карантину", - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Згідно з ухваленим рішенням, на період дії карантинних заходів з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів у міському електричному та автомобільному транспорті, що виконує регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволяється здійснювати перевезення працівників підприємств, закладів та установ, незалежно від форм власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, у межах кількості місць для сидіння.

Перевезення у тролейбусах і маршрутках має здійснюватися за тарифами, встановленими для надання послуг з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом та за наявності у пасажира засобів індивідуального захисту (рукавиць, маски або респіратора), також і виготовлених самостійно.

 Посадка та висадка пасажирів здійснюється виключно на зупинках громадського транспорту.

Перевезення працівників підприємств, закладів та установ, незалежно від форм власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, здійснюються за наявності відповідного службового посвідчення, чи посвідчення/вкладки згідно з додатком до цього рішення.

За інформацією сайту chmr.gov.ua

 

  Наши партнеры:
Обмен ссылками
 

 

Информационный интернет-центр "ЭЛИТ" (Черкассы) © 2007-2011.
Создание и поддержка интернет-сайтов.

 

Агентство недвижимости "ЭНЭС" (Черкассы)
Покупка - продажа - аренда - обмен недвижимости: квартиры, земельного участка, дома, коттеджа, коммерческой недвижимости и др.

Украина, г.Черкассы

ул. Университетская, 33, оф. 40 (3 эт.)

тел.: (0472) 56-24-36, 56-24-37, 33-05-69

тел.: (094) 984-34-36, (094) 984-34-37